We wtorek 26 maja na stadionie MOSiR w Kole odbyła się Liga Lekkoatletyczna szkół ponadpodstawowych w ramach LICEALIADY. W zawodach wyśmienicie zaprezentowali się uczniowie ZSRCKU w Kościelcu zdobywając wiele medali w konkurencjach technicznych i biegowych. Na koniec zawodów okazało się również, że nasi uczniowie zdominowali punktację drużynową, zajmując pierwsze miejsca zarówno w kategorii dziewcząt jak i chłopców. BRAWO







